Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs „Przyroda Ojczysta” rozstrzygnięty

Dziś – to mój ulubiony dzień. Tak mówił Kubuś Puchatek do Prosiaczka.

Jesteśmy pewni, że dla Kalinki z Olsztyna, Tosi z Częstochowy czy Adama z Lublina oraz wielu , wielu przedszkolaków 20 kwietnia 2018 r. jest bardzo fajnym dniem.

To właśnie dzisiaj w Przedszkolu nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu odbyła się uroczysta gala, na którą przybyli laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Przyroda Ojczysta”.

Na konkurs wpłynęło 170 prac z 8 województw. Komisja przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latków i 5-6 latków. Oglądając niezwykle barwne, ciekawe i szczegółowe prace trudno było wybrać najlepszych z najlepszych. Zapewniliśmy więc dużo nagród, dużo dyplomów i jeszcze więcej oklasków. Laureatom serdecznie gratulujemy niesamowitego spojrzenia na przyrodę, rodzicom dziękujemy za wspieranie dzieci w poznawaniu wszystkiego, co je otacza, a wszystkim życzymy miłego pobytu w otoczeniu dobrocińskich lasów.

Ogólnopolski konkurs plastyczny o tematyce przyrodniczej jest organizowany od 13 lat przez Przedszkole nr 6 w Morągu. Patronatem obejmuje go m.in. Nadleśnictwo Dobrocin. Konkurs cieszy się coraz większą popularnością i zwiększa swój zasięg.